RSS

Erotické fórum

Vítejte na Erotikforum.cz.
Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.

collapse

Osobní údaje

* Kontakt

Autor Téma: Erotické masáže od Masaze-Infinity.cz: Co vše si můžete dopřát?  (Přečteno 1003 krát)

Offline admin

  • Administrator
  • Plný člen
  • *****
  • Hodnocení: +10/-0
Chcete zažít něco nového, vzrušujícího a smyslného? Toužíte po příjemném uvolnění s něčím vzrušujícím navíc? Chcete poznat rozkoš, o které se vám ani nesnilo? Přejete si být rozmazlování a hýčkání? Můžete! Navštivte masážní salon v Praze a objevte smyslné kouzlo doteků!

Místo, kde se smyslné sny stávají skutečností!

Erotické masáže od Masaze-Infinity.cz jsou místem, kde se vaše nesplněné sny plné vášně, vzrušení, něžných doteků a silných vyvrcholení stávají skutečností. Útulně zařízené pokojíčky s příjemnou atmosférou, přátelské a krásné dívky a maximální diskrétnost – to je přesně to, co dělá tenhle masážní salon jedním z nejlepších!
Vyzkoušejte, na co máte chuť!

Záleží jen na vás, pro které vzrušující dobrodružství se rozhodnete. Je totiž z čeho vybírat a každý typ masáže rozhodně stojí za to! Níže se můžete zcela podrobně podívat na nabídku masáží. Mezi nejoblíbenější patří:


Erotická masáž

Erotická masáž v sobě kombinuje klasickou masáž a masáž intimních partií zakončenou silným vyvrcholením.

Nuru masáž

Nuru masáž je původem z Japonska a je při ní používán speciální Nuru gel, díky kterému může masérka svým nahým tělem doslova klouzat po vašem těle.

Masáž Lingamu

Masáž Lingamu je jinými slovy masáž penisu, kdy ale nejde jen o obyčejnou masáž, ale o tantrickou masáž s cílem přenést vás do absolutního neznáma.

Erotická masáž se dvěma masérkami

Je-li vám pouze jedna masérka málo, můžete si dopřát vzrušující erotickou masáž hned se dvěma krásnými masérkami, které vás budou společně rozmazlovat.

Erotická masáž pro páry

Vloudila se do vašeho vztahu nuda? Zpestřete ho společnou erotickou masáží a společně se svou láskou vyzkoušejte nový erotický zážitek, ze kterého budete těžit oba.
Dozorce, provokatér i zvědavec v jednom - admin na našem fóru o sexu...