Erotické fórum

Vítejte na Erotikforum.cz.
Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.
Nedostali jste svůj aktivační email?

collapse

Osobní údaje

* Kontakt

Autor Téma: Orální sex, co si o tom myslíte?  (Přečteno 1557 krát)

Offline Xerox

 • Plný člen
 • ****
 • Hodnocení: +7/-0
Orální sex, co si o tom myslíte?
« kdy: 10.08. 2013, 11:53 »
Co si myslíte o tomto?... Já žil v domnění, že ženský se nechávají lízat rády  :D

Otázka: Dobrý den, pravidelně a rád čtu tuto rubriku a chtěl jsem se zeptat: Kamarádka mi říkala, že pro ženu je lepší orální sex, který ona provádí na muži. Ne naopak. Vrtá mi to hlavou, jak to tedy je?

Vaše kamarádka má pravdu. Mnoho žen, ře´kněme například 90% raději provádí orální sex muži, než když si nechávají totéž dělat od muže. Tyto ženy mají společného také to, že to nepřiznají.

Muži tohle jen stěží pochopí, protože pro ně je orální sex základ: Prostě si jen tak leží (nebo stojí), ruce za hlavou, oči zavřené a ještě si připadají jako pornoherci.

Muži se domnívají, že když to dělají ženě jazykem, nebo ústy, prokazují jí tím laskavost. Pravda je taková, že mnoho žen (90%) se při orálním sexu (od Sextrička Běta možná nepomůže, ale určitě poradí.muže) strašlivě nudí.

Žena je schopná vám zahrát divadlo, jaké si vzpomenete, bude heykat hýkat, vzdychat, svíjet se jako klubko hadů, ale pokud jste náhodou netrefil bod G, jste v háji.

Naopak ženy provádějí orální sex velmi rády. Mají při něm pocit, že mají muže pod kontrolou. A to je, přiznejme si to, o co jim přesně jde.

Offline Mamba

 • Člen
 • ***
 • Hodnocení: +11/-0
Re:Orální sex, co si o tom myslíte?
« Odpověď #1 kdy: 11.08. 2013, 23:30 »
Ten příspěvek je nějaký zmatený, odkud jsi to vytáhl? Já neznám žádnou ženu který by byl orální sex (muž to dělá jí) nepříjemný.
Hodně záleží jestli je ženská víc vzrušivá uvnitř nebo zvenčí ale minimálně jako mazlení je to snad příjemné všem, pokud některá tvrdí opak tak je buď nemocná nebo lže.

Offline vondra

 • Nový člen
 • *
 • Hodnocení: +0/-0
Re:Orální sex, co si o tom myslíte?
« Odpověď #2 kdy: 12.08. 2013, 06:17 »
Se ženami mám zkušenost několik desítek let, ale jedno mohu z vlastní zkušenosti prohlásit naprosto zodpovědně. Kromě vyjímek má každá žena ráda orální sex. Tedy sex nikoli "lízání" podobné tomu když pes olizuje ruku páníčkovi. Každý jen trochu zkušený muž začíná zbližování s partnerkou doteky, polibky od oušek, ňader, prdelky, stehen atd. a když ústy nebo i rukou rozevře kápi, uchopí rty  poštěváček, trochu si ho nasaje do úst, drží a jazykem laská, nepoznal jsem ženu které by to nebylo milé a maximálně ji to nevzrušovalo aniž by něco předstírala. Většina žen dosáhla již v této fázi milování poprvé vyvrcholení. Pokud to tak ta dáma s 90ti % nezájmu o orál nezažila, pak je mi jí líto.

Offline Xerox

 • Plný člen
 • ****
 • Hodnocení: +7/-0
Re:Orální sex, co si o tom myslíte?
« Odpověď #3 kdy: 12.08. 2013, 14:13 »
Mám stejné zkušenosti a pohledy, jako vy... právě proto, mě to tak překvapilo...
tohle bylo z nějaké online porady... (asi hodně kvalitní...)