Erotické fórum

Vítejte na Erotikforum.cz.
Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.

collapse

Osobní údaje

* Kontakt

Autor Téma: Jak to chodí na privátu  (Přečteno 5054 krát)

Offline Karmajk

  • Plný člen
  • ****
  • Hodnocení: +3/-2
Jak to chodí na privátu
« kdy: 31.03. 2015, 10:48 »
Ještě sem tuhle možnost nevyužil, pracovně dost jezdím po celý ČR tak mě napadlo nějaký privát vyzkoušet. Nemám představu jak to tam chodí, jestli se nějak objednává dopředu apod.. Taky mě zajímá jestli jsou tam nějaký rizika, abych někam nevlezl a pak skončil bez peněženky na ulici. Je nějaký seznam privátů který jsou ověřený? Tápu i v takových věcech jako kdy se platí, co když to o pár minut přetáhnu nebo jestli si brát vlastní kondomy, kdo má nějaký zkušenosti tak se podělte.

Offline Verbal

  • Člen
  • ***
  • Hodnocení: +5/-0
Re:Jak to chodí na privátu
« Odpověď #1 kdy: 01.04. 2015, 12:04 »
Já byl na privátu několikrát, u stejný holky ;) Nemůžu teda říct že bych měl nějaký přehled, kontakt na holku jsem dostal od známýho. Na nějaký inzerát bych se do priátu neodvážil právě jak píšeš, nevíš co tě tam čeká. Ohledně těch praktických věcí si nemusíš dělat starosti, holky maj svoje kondomy (asi si to dávaj do daní jako náklady) :) a pokud to bude solidní privát tak se tam můžeš i osprchovat, platí se samozřejmě předem. Když ti nebude stačit domluvený čas ho po domluvě protáhneš a doplatíš. Píšu ale o soukromých privátech, ne o nějakých bordelech.

Offline emirosin

  • Nový člen
  • *
  • Hodnocení: +1/-0
Re:Jak to chodí na privátu
« Odpověď #2 kdy: 04.05. 2015, 18:02 »
Zdravím ve spolek,

služby privátů využívám poměrně hojně (i když už to není co bývávalo). Pár jich navštěvuji opakovaně, občas vyzkouším nové. Dívky se poměrně často mění a každou novou svlečnu je potřeba poznat zevnitř  ;) . Nové dívky hledám nejčastěji na portálu www.naprivat.cz - spousta dívek celé ČR na jednom místě, přehledné hledání a to nejdůležitější - ověřené díky. To znamená, že fotky co mají holky na profilu nejsou fejkový a víš co tě čeká.

No a jak to chodí na privátu? Vybereš si dívku, zavoláš jí, jestli je volná v tu a tu hodinu, přijedeš za ní, ve dveřích se rozhodneš jestli do toho půjdeš, nebo dáš otočku a zavoláš jiné  ;D . V tom lepším případě půjdeš dál, dáte společnou sprchu, dostaneš ručník (ideálně většího rozměru než kapesník) a jdete na věc. Při akci samozřejmě záleží na aktivitě dívky, ale když si řekneš, tak ti nastaví a polohu změní každá. Před akcí je potřeba pozjišťovat jestli jsou nějaké příplatky (líbání, análek, sahání na bradavky, kousání,...).
Nikdy neplaťte dopředu, každej norník na to jednou doplatil nebo později doplatí. Některé dívky čas neřeší (cca do 15 min), což se prodlužuje na základě pravidelnosti vašich návštěv.
Šprcek mají spoustu, ale já pro jistotu nosím vlastní (mám rád svou velikost  ;) ).

Nebojte se toho a lovu zdar!