Erotické fórum

Vítejte na Erotikforum.cz.
Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.

collapse

Osobní údaje

* Kontakt

Autor Téma: Erotická povídka  (Přečteno 2200 krát)

Offline Marek

 • Člen
 • ***
 • Hodnocení: +3/-0
Erotická povídka
« kdy: 11.02. 2016, 10:58 »
Nejde o můj zážitek ale stojí to za přečtení :)

Znali jsme se, ještě když jsem tenhle gympl studovala. Teď jsem se sem vrátila na praxi jako budoucí učitelka a zase mě dostával už jen pocit, že je tenhle chlapeček se mnou v jedné budově.
A dnes jame se potkali na prázdné chodbě.
Dýchala jsem vůni jeho střapatých vlasů, byl ke mně přimknutý a hladil mě po zádech. Šíleně mě to vzrušovalo, ale ani by mě nenapadlo mu to přiznat. Takovéhle tulivé pozdravy byly naše hra už kdysi. Jenom hra. Nikdy mezi námi nic nebylo, jen pár tajných a krásně vlhkých polibků. I to mi stačilo. Jeho ne moc zkušený, ale šikovný, jemný jazyk se dotýkal mého a poprvé jsem nechtěla mít zavřené oči, dívala jsem se na jeho spokojený a soustředěný obličej a bylo mi krásně. Mám vážný vztah a on je přece o tolik let mladší, nic si spolu nemůžeme začít.
Ale dneska, když se ke mně těsněji přitisknul, lehce jsem mu zajela rukou pod svetr a jakoby náhodou k němu přirazila pánví. Strnul, nečekal to. Ale protože mě začal jemně třít tváří, poznala jsem, že se mu to líbí. Pootočila jsem hlavu a se rty těsně u jeho ucha jsem vzdychla, políbila jeho krásný, sametový lalůček a potom zajela špičkou jazyka do ouška. Vzrušovalo mě to. Takováhle maličkost. Bylo to tím, jak byl na první pohled čisťoučký a mladý. Ucítila jsem napětí jeho chlapeckého penisu proti svému stehnu, nepřestávala jsem líbat jeho ucho a jen pomalu pohybovala nohou. Udělal krok a přitiskl mě ke stěně. Oběma rukama se opíral o stěnu za mnou, ty moje bloudily pod jeho svetrem a kroužily kolem jeho hladkých, citlivých bradavek. Zavzdychal, přejel mi jazykem po tváři až k ústům a políbili jsme se, cítila jsem jak vlhnu, chtěla jsem, aby to mohl také cítit, jednu svou ruku jsem zvedla z jeho kůže a vklouzla pod sukní do kalhotek. Přiblížila jsem své šťávičkou zmáčené prsty k našim rtům, odtáhl se a vzal je do úst, jeho vzrušení se mi přímo zabodlo do nohy.
Chtěl mi zajet ke kundičce svojí světlou, krásnou rukou, ale ještě jsem mu to nedovolila. Opatrně se tedy soukal pod mé triko, okamžitě jsem na něj zareagovala, bradavky mi tvrdly pod rychlými prsty a vzdychala jsem stále hlasitěji.
Chtěla jsem ho jen trochu vydráždit a vylepšit nám náladu, ale  už jsem to nemohla vydržet. Vtáhla jsem ho do třídy, kde nás s trochou štěstí nikdo nepřistihne a rozepnula mu kalhoty. Ucítila jsem jeho vzrušenou vůni, musela jsem si k němu kleknout a zkusit se jí nabažit. Zabořila jsem obličej do jeho hebkých chloupků a nechala jeho růžový pulzující žalud vlhčit můj krk, potom mi zajel do mých připravených úst. Celý se propnul, lehce se rukou dotkl mé hlavy a hned zase ucuknul - nevěděl, jestli smí. Mohl, jediné, co jsem chtěla, byla jeho maximální rozkoš, sama jsem jeho dlaně vrátila do svých vlasů. Jemně ale pevně mě chytil za hlavu a tlačil mě víc a víc na svůj penis. Pořád jsem se nemohla nabažit jeho chuti a vůně. Když jsem mu jazykem obkroužila celý úd, věnovala jsem se jazykem jeho uzdičce a vlhké dírce v žaludu, rukou jsem ho hladila po mladém zadečku. Náhodou jsem se dostala prstem až k zadní dírce, nevěděla jsem, jak na dotyk zareaguje, ale když jsem ucítila slastné pnutí ve své puse, naslinila jsem si ukazováček a začala kroužit kolem jeho sevřeného zadečku, který se brzy uvolnil a já do něj pomalounku vsunula špičku vlhkého prstu. Byl velmi citlivý, okamžitě začal stříkat přímo do mých úst. Uslyšela jsem provinilé „promiň“, ale skoro jsem to nevnímala, slastně jsem polykala tenhle důkaz ještě chlapeckého mužství.
Ta chuť byla stejná jako on, mladá, čistá, k nenasycení. Slíbala jsem ještě poslední kapky z jeho špičky a postavila se.
Okamžitě si mě přitáhl a zuřivě mě líbal. Bylo to prý to nejkrásnější, co kdy zažil a to už není panic. Musela jsem se usmát, je prostě můj chlapeček. Teď mi začal vyhrnovat sukni. Vzhledem k tomu, kolik jeho vzrušující šťávy jsem z něj vysála a slíbala, jsem byla napjatá, co chce dělat. A on si jako velký chlap sednul na zem a mojí nohu si zapřel o rameno, byla jsem tak vlhká, že mé kalhotky prosvítaly. Dotknul se jich a tady jeho zkušenosti končily. Tázavě ke mně zvedl oči, kývla jsem a shrnula je na stranu. Přiblížil se, až jsem ucítila jeho dech, měla jsem pocit, že mé šťávy začnou co nevidět kapat na zem. Nedovolil jim to, získal odvahu a přisál se ke mně. Zavzdychala jsem hlasitě, nečekala jsem tak silný prožitek. Jeho nezkušenost na mě působila jako afrodiziakum. Když mi jazykem přejížděl po štěrbince až ke klitorisu, málem se mi podlomily nohy. Chodidlem na jeho rameni jsem sjela níž, chtěla jsem zůstat rozkročená a přitom se mu také věnovat. Všimla jsem si prázdné katedry. S velkým sebezapřením jsem odtáhla jeho hlavu a šla si sednout na učitelský stůl, který mi nikdy nepřipadal tak erotický.
Sundala jsem si kalhotky a čekala až ke mně dojde. Přemýšlel, jestli si má kalhoty natáhnout, nebo sundat. Všiml si prádla v mé ruce a svlékl se. Pozorovala jsem ho, jak ke mně přicházel, s houpajícím se nádherným penisem žádajícím o doteky očima, rukou i ústy. V jeho očích už nebyl ostych, ale plamínky. Nepoložil mě na stůl, ale lehl si na něj sám. V té samozřejmosti byla slastná potřeba si užívat. Tahle jeho drobná drzost mě ještě víc rozvášnila, místo abych opět vzala do úst jeho probouzející se úd, klekla jsem si nad jeho obličej a dosedla dírkou přesně na jeho nos. Dýchal pusou a proud vzduchu schválně foukal na můj vzrušený klitoris. Kdybych nesesedla, počůrala bych ho slastí. Radši jsem poklekla na všechny čtyři a začala ho líbat na dokonalém tmavějším šourku, cítila jsem, jak se chce jazykem dostat k mé skulince, napínaly se mu břišní svaly a penis se vzpínal proti nim. Jenom jsem okouzleně koukala, jak zase nabývá na objemu.
Naposled jsem zajala jeho obličej svými stehny, políbila ho na špičku žaludu, otočila se a nasedla na něj. Nevím, jestli byly lepší jeho pohyby nebo ten pocit mladého nádherného kusu masa ve mně, ale už brzo jsem ucítila první stahy orgasmu. Přestože jsem ho svírala pořádně, vydržel a zrychloval tempo. Já se na něm také pohybovala čím dál tím rychleji, když se natáhl, aby mi mohl políbit prso, objala jsem ho kolem ramen a sklouzla trošku dozadu. Oba jsme mohli pozorovat detail našich spojených přirození. V orgasmu jsem sledovala, jak do mě nepřestává zajíždět a ucítila jsem, jak jsem svými stahy začala masírovat až k výstřiku svého úžasného mladšího milence. Zůstali jsme ještě chvíli sedět spojení, kapičky jeho spermatu ze mě odkapávaly na stůl a já opět dýchala vůni jeho vlasů. Pak jsem se nad ním pomalu vztyčila, začal mi ze stehna slíbávat svůj potůček, dovolila jsem mu to, přestože jsem chtěla co nejvíc Jeho zachytit pro sebe. Navlékla jsem si kalhotky a srovnala sukni. Také vstal a oblékl se. Naši malou loužičku jsme na katedře nechali…jako poděkování škole.

Offline barb19

 • Junior
 • **
 • Hodnocení: +0/-0
 • JE MI 21
Re:Erotická povídka
« Odpověď #1 kdy: 27.04. 2016, 21:36 »
no jo klasika
slecna co ma rada sex

Offline barb19

 • Junior
 • **
 • Hodnocení: +0/-0
 • JE MI 21
Re:Erotická povídka
« Odpověď #2 kdy: 04.05. 2016, 19:29 »
no a jak to mas ty
slecna co ma rada sex

Offline barb19

 • Junior
 • **
 • Hodnocení: +0/-0
 • JE MI 21
Re:Erotická povídka
« Odpověď #3 kdy: 04.05. 2016, 19:39 »
nechtel bys to zkusit se mnou marku
slecna co ma rada sex