Erotické fórum

Vítejte na Erotikforum.cz.
Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.
Nedostali jste svůj aktivační email?

collapse

Osobní údaje

* Kontakt

Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Erotické hračky / Re:Hračky pro gaye
« Poslední příspěvek od Bibiona kdy 21.05. 2019, 12:02 »
Co takhle nějakou anální hračku, nebo masturbátor. Mrkněte se na net, tam určitě něco najdete.
2
Erotické hračky / Re:Kvalitní lubrikační gely?
« Poslední příspěvek od Minorka kdy 18.05. 2019, 21:31 »
Lubrikační gely na zúžení vagíny jsem našla na internetu. Už jsem si i objednala, tak jsem zvědavá co na to bude říkat partner. Jestli to bude pro něj nějaká změna k lepšímu.
3
Erotické hračky / Re:Hračky pro gaye
« Poslední příspěvek od Lea35 kdy 16.05. 2019, 13:49 »
Dobrý den, doporučíte mi nějakou erotickou hračku pro gaye. Je to pro rodinného přítele k narozeninám.
4
Fetiš, Bizarre, BDSM / Re:Důkladné zaučení Adriana do tajů klučičí rozkoše
« Poslední příspěvek od admin kdy 14.05. 2019, 18:13 »
Děkujeme za pěkný zážitek! Nechcete ho dostat k více čtenářům formou erotické povídky na: https://www.eromag.cz/eroticke-povidky/bdsm/?
5
Erotické hračky / Re:Womanizer / Satisfyer recenze
« Poslední příspěvek od Nikinka30 kdy 14.05. 2019, 14:30 »
Já teda s womanizerem moc zkušenosti nemám, ale docela mě láká si ho vyzkoušet.
6
Sex pokec / Re:Intenzivna ejakulacia
« Poslední příspěvek od Patrik3838 kdy 14.05. 2019, 07:03 »
U mě to je většinou nějakou dobou bez výstřiku, dlouhým odddalovánim a taky mírou vzrušení.
Teď jsem ani nevydržel oddalovat, znovu jsem poznal, co se mnou udělá hezký mladý kluk, zalitý potem.
To jsou asi ty feromony, ta vůně těla, čerstvého potu, živočišná rozkoš a pocákal jsem celé jeho zpocené tělo ......
7
Fetiš, Bizarre, BDSM / Důkladné zaučení Adriana do tajů klučičí rozkoše
« Poslední příspěvek od Patrik3838 kdy 14.05. 2019, 06:53 »
Ona je asi by hodna být bi, zvlášť když má člověk takovém štěstí, jaké jsem měl minulý týden já. Vždycky jsem měl mladší kluky i holky, ale to byl můj rekord. Já mám 42 a můj nový kámoš Adrian měl nedávno 20. Je Američan a je moc sympatický, pohodový, normální kluk.
Alissa už mi chyběla, a pak jsem na chatu náhodou potkal kluka, se kterým jsem si začal psát, on se mi svěřil, že měl už 3 holky, ale myslí na kluky a minule si honil ocas při sestřihu chvilek, kdy se my chlapci cítíme jako v ráji a že skoro zařval, když to na něj přišlo. Tak jsem mu vysvětlil, že orgasmus může být rozkoš, že málem ztratí vědomí nebo třeba jenom příjemný . Ale my chlapci si chceme užívat rozkoš.  Pár dnů jsme si psali a pak mi Adrian řekl, že mi věří a že by to chtěl zkusit. A říkal, že se mu líbí, když z kluka hezky střiká semeno.

A domluvili jsme se na pátek odpoledne, u mě budeme mít klid a soukromí
Líbilo se mi, že  jako nezkušený se mě hned zeptal, jak mě vzruší nejvíce a že  by chtěl ať mu postříkám tělo. Zeptal jsem se : “ Nevadí ti, že to bude fyzicky náročné? “ ODpověděl  : “ Já cvičím, běhám, tak nějakou fyzičku mám. Ale dost se při sportu potím, jestli nevadí. “. Dal jšem mu pusu : “ Adriane, je úplně normální, že se člověk vypotí, když sportuje  a jestli chceš vzrušit mě, tak se pořádně vypotíš. Taky je tam dost teplo, tak myslím, že se budeš potit pořádně.
Hlavně bud vždycky sebevědomý kluk, když z tebe po cvičení kape pot, tak je to díky tvoji námaze, a to je přece dobře. A uvidíš, jak mě vzrušíš, tak už víš jeden z důvodů, proč chci, abysis zacvičil. “ Dal jsem mu pusu a řekl : “ Adriane, já jsem vydržel tech 5 dnů nestříkat a moc tě chci , tak se vysvlečeme a nejdříve do sprchy, spolu. “ Ocas jsem měl tvrdý hned jak jsem si představil, jak bude Adrian zalitý potem prožívat silný orgasmus . “ Adriane, teď bych chtěl, abys věděl, že jsme rovnocenní partneři, i když jsi o dost mladší.  A je to nase rozkoš, rozkoš, co si umí dát dva kluci. Teď mi ukážeš ma mém rotopedu, jakou máš fyzičku.
A už jsem byli v mojí místnosti. 32 C Adriana trochu zaskočilo, ale já jsem mu dal pusu a řekl : “ Kluk musí něco vydržet, tvému tělu pocení jenom prospěje a já chci laskat tvé mokré tělo.

Za chvilku už seděl v trenýrkách, čelence, nátělníku a tričku na rotopedu a byl moc sexy, prostě kluk nebo holka, co si přede mnou zacvičí má jistotu , že budu chtít být hodně blízko. Adrian byl za chvilku úplně rudý v obličeji. Fyzicky stíhal bez problémů, ale pot z něj tekl proudem, vsakoval do nátělníku  a trička chtěl jsem at vydrží 45 minut, ale když mu po 40 minutách začal kapat pot z trička ,’už jsem ho netrápil a dal jsem mu velkou láhev ionťáku, vyměnil mu čelenku a řekl : “ v ocasu mi cuká, jenom si představím tvé tělo? “  ocas jsem měl úplně tvrdý, když jsem z něj stahoval všechno co propotil. Pojď miláčku, teď se uvolní a já si pohraju s Tvým tělem. Lehnul jsem si k němu na matraci, toužil jsem  být u něj.  Dával jsem  mu co 15 minut napít, musel vypotit hodně litrů a byl šíleně sexy, zalitý potem. Už sténal dost nahlas .
Já se tisknul na jeho tělo a vnímal vůni jeho těla. Adrian už byl těsně před vrcholem, já jsem rychle změnil pozici a jemně lizal uzdičku a hladil jeho tvrdý ocas. To už bylo na něj moc, podle toho? Vykřikl slastí a třásl se. Já jsem věděl, že chci být na jeho těle, byl unavený, vypocený. Já jsem věděl,  že ten vypocený kluk mě už  dodělá . Hladí můj ocas rukou a cítím Adrianovu žIvočišnou  vůni těla.
A já musím říct, že to bylo hodně silné, a taky jsem svému novému kámoši postříkal tělo.
Docela koukal na tu dávku ….. 

Příště můžu popsal náš druhý den, docela by mě zajímalo, kolik litrů vypotil můj  miláček, i když  jsem cvičil taky a pot ze mě lil, pak jsme oddalovali, skoro 3hodiny a pak to na nás přišlo úplně současně. Dva vypocení kluci si užívají tu šílenou extázi a navzájem stříkají na svá těla,.

Tak snad si to brzo zopakujeme
Chci vidět její úsměv, vypotit ho a vnímat vůni jeho těla
Proste miluju kluky i holky.

8
Erotické hračky / Re:Kvalitní lubrikační gely?
« Poslední příspěvek od Petra30 kdy 12.05. 2019, 13:49 »
Lubrikační gely na zúžení vagíny? Něco takového existuje? To mě zajímá.
9
Sex pokec / Re:Nesplněné sexuální přání
« Poslední příspěvek od Uličnice kdy 03.05. 2019, 19:54 »
Kolik ti je ,že o tom jen sníš
Toužím po vykouření mého bobrika hezkou ženou no ani nemusí být hezká.
?
10
Fetiš, Bizarre, BDSM / Re:Pocení s kámoškou
« Poslední příspěvek od admin kdy 26.04. 2019, 16:00 »
Zase super erotický příběh! Děkujeme za vaši sdílnost. :)
Stran: [1] 2 3 ... 10