Erotické fórum

Vítejte na Erotikforum.cz.
Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.
Nedostali jste svůj aktivační email?

collapse

Osobní údaje

* Kontakt

Autor Téma: Erotický horoskop pro ženy 2014  (Přečteno 3305 krát)

Offline SMPavla

  • Junior
  • **
  • Hodnocení: +1/-0
Erotický horoskop pro ženy 2014
« kdy: 18.02. 2014, 17:21 »
BERAN (21. 3. – 20. 4)

Počáteční pocit, že se vám láska vyhýbá, se později změní. Začátek roku však budete žít s pocitem ztráty lásky. Následně se objeví mladší muž, který může ve vašem životě mnohé změnit. Nevypadá to na jednoduchý vztah, možná proto, že tento muž bude tajemný a uzavřený a vy se v něm vůbec nevyznáte, což vás bude velice znepokojovat. V průběhu roku se objeví i jiné možnosti vztahu a v té souvislosti i možná ztráta většího obnosu peněz. Na druhou stranu vás čekají cesty, které pro vás budou přínosné.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Rodina pro vás na začátku roku 2014 bude prioritní. Je možné, že vás potrápí starosti kolem dítěte, ale to bude pouze dočasné. V první dekádě roku 2014 se objeví muž, který vám přinese srdce na dlani. U zadaných se partner znovu otevře milostným vyznáním. V půlce roku se soustředíte spíše na jednání na úřadech a soudech, která budou z počátku  překvapivá, ale nakonec dopadnou ve váš prospěch. Koncem roku s partnerem navštívíte různé společenské akce a budete oba velice spokojeni. Dejte si pouze pozor na lež a faleš, která vás může v partnerství v průběhu roku překvapit.

BLÍŽENEC (22. 5. – 21. 6.)

Pozor si dejte na začátku roku 2014 na rozbitý telefon nebo auto. Moc radosti by vám to nepřineslo a partner by se také zlobil. Na druhou stranu od partnera můžete očekávat začátkem roku nějaký menší finanční obnos a ten vám udělá velkou radost. Také vás čekají společné cesty a zábava s rodinou. Nejvíc si je užijete na jaře a v létě. Na konci roku budete mít pocit, že se vztah nevyvíjí tak, jak byste si přáli. Jsou to jen plané obavy, vše bude zase v pořádku.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Počátkem roku 2014 dostanete pozvánku na absolvování cesty, která by se vám měla vydařit. Čeká vás společnost úžasných lidí a také poznáte někoho, kdo pro vás může být velice důležitý. Nezadaní poznají nového partnera a zadaní se seznámí s novým kamarádem. V průběhu roku se budete často setkávat s přáteli a čeká vás i mnoho nezávazného flirtování.  Bohužel to co nestihnete počátkem roku, už na jeho konci nedoženete. Partner na trvalý vztah se objeví hned v prvních měsících, další šance pak přijde v létě. Koncem roku to už bude pouze dočasný flirt.

LEV (23. 7.–22. 8.)

V počátku roku 2014 zažijete rozčarování s mužem, který je zadaný a měl o vás zájem. Bude vám smutno z toho, jak se zachoval, ale netrapte se tím, byl to člověk plný strachu a obav. Vrhnete se na práci a budete se věnovat především seberealizaci. Partnerství vás přestane na chvilku zajímat. Na jaře se objeví muž, s kterým vás rozděluje vzdálenost. Tento muž bude velice žárlivý, ale nebude to dávat najevo. Prožijete s ním krásné léto.

PANNA (23. 8. – 22. 9)

To, co vás bude trápit na začátku roku, se hned po prvních dvou měsících změní. Začátky možná budou trochu smutné, ale nezoufejte, vše se v průběhu roku zlepší. Muž, který o vás projeví zájem, si dělá marné naděje na vaši lásku. Pozor si také dejte na žárlivost, nepřinesla by vám nic dobrého. V průběhu roku se můžete těšit na nenadálé dárky a pozornosti. Ke konci roku vás čeká milé překvapení a nezadaní potkají někoho nového. U dlouhodobějších svazků přijde nová vlna vzájemného obohacení vztahu.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V roce 2014 nebudete muset mít obavy o vztah. Na začátku roku sice povedete s partnerem vážnou debatu o tom, jak vaše partnerství vypadá, ale vše dopadne dobře. Tento rozhovor probudí lásku a vy prožijete láskyplné období. Od partnera na konci roku obdržíte i nějaké nečekané finance. Dostane větší odměnu, která zlepší váš rodinný rozpočet.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Začátkem roku 2014 se objeví závist okolí a bude to trochu stresující. Muž, který má o vás zájem, se vás bojí oslovit, ale nakonec se vyjádří. Partnerství v roce 2014 bude plné zvratů, výšek a pádů. Čekají vás hádky a trápení, ale také udobřování a skvělý sex. Také mnoho komunikace, která bude velice důležitá pro váš partnerský život.

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Na cestu začátkem roku pravděpodobně vyjedete spolu s partnerem – a můžete na ní utužit váš vztah. Do konce roku 2014 však budete v oblasti vztahů jak na horské dráze. Vydařený začátek roku se změní v pocit, že nic nejde tak, jak by mělo jít, a přijde také strach, jak to bude s vaším vztahem dál. V půlce roku se zase udobříte a jeden druhého obohatíte. Je to ale jen dočasné, na konci roku se odcizíte i v sexuální oblasti. V posledním dni roku 2014 se však zase objeví naděje na upevnění vztahu.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

To, co na začátku roku bude vypadat slibně, se záhy zhroutí a prožijete pocity ztráty v oblasti partnerství. Soustředíte se na práci – ta bude vaší společnicí až do poloviny roku. Pak se vztah s partnerem opět stane vaším hlavním tématem, ale jen na chvilku. Vysvětlíte si spolu pár záležitostí a opět se soustředíte na práci. Až na konci roku budete zase v pohodě a klidu, jak jste se o to snažili celý rok.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

V roce 2014 se budete hodně věnovat práci a následkem toho přijdou hádky a výčitky v oblasti partnerství. Cesty vám přinesou štěstí a spokojenost, ale doma se to moc líbit nebude. V polovině roku dokonce dojde i na úvahy o možném rozchodu s partnerem, což nebude nic příjemného. Pokud jste ve svazku manželském, dejte si pozor na ztráty v oblasti domova a na řešení partnerských záležitostí přes soudy a právníky. V roce 2014 vás čeká v tomto směru velká změna.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Počátkem roku máte možnost potkat lásku na první pohled. Vaše city vás velice překvapí. Vše ale nebude probíhat tak, jak si představujete, a prožijete pocity smutku a frustrace. Láska se nevrátí a v půlce roku po ní stále budete toužit, ale už budete vědět, že je to marné. Na konci roku se vám podaří obchod a získáte menší peníze, což vám udělá velkou radost. Flirtuje a užívejte si, ale nezamilujte se, říká rok 2014.

Offline Karmajk

  • Plný člen
  • ****
  • Hodnocení: +3/-2
Re:Erotický horoskop pro ženy 2014
« Odpověď #1 kdy: 09.03. 2014, 22:23 »
Já na tyhle věci (horoskopy, čtení z rukou, karty atd..) nejsem tak se chci zeptat jak vám holky ten horoskop vychází? Svěřte se ;)

Offline Mája

  • Junior
  • **
  • Hodnocení: +1/-0
Re:Erotický horoskop pro ženy 2014
« Odpověď #2 kdy: 09.03. 2014, 23:58 »
Ne že bych horoskopům věřila ale... ;)
Když se podívám na svoje znamení tak to skoro sedí, jenže ono je to psaný tak že si v tom každý to svoje najde.
Co jsem si pročetla tak z těch horoskopů na mě sedí možná půlka ostatních znamení :)