Erotické fórum

Sex a erotika => Erotické hračky => Téma založeno: admin 12.08. 2021, 16:04

Název: Realistické sex-dolls, anebo šukací panny - zkoušeli jste?
Přispěvatel: admin 12.08. 2021, 16:04
Zajímá mě, jakou má zdejší osazenstvo zkušenost s realistickými šukacími pannami, aka sex-dolls.

Na trhu (nejen českém) už jsou delší dobu, v mnohém se už dostaly do pop-kultury (aneb Lars a jeho vážná známost z roku 2007 - https://www.csfd.cz/film/233789-lars-a-jeho-vazna-znamost/prehled/), jejich ceny oproti dřívějším už citelně klesly.

Zkoušeli jste někdo sex s ní? Ať už se svou vlastní nebo třeba půjčenou - viz Půjčovna sex pannen (https://www.topsexdolls.cz/pujcovna-sex-dolls )?

Určitě mě zajímají i vaše preference - neboli jakou byste si v reálu vybrali?

Nějakou blízkou realitě, neboli prsatou zrzku, nebo štíhlounkou blondýnečku? Nebo naopak fantasy elfku, kterou v reálném světě jen tak určitě nepotkáte? Tedy pokud nechodíte na komiksové Comic-cony, ...

Případně jaký si představujete, že sex s takovou povolnou "ženou" bude? Inspirací může být i tento článek https://www.topsexdolls.cz/advisor/jaky-je-sex-s-realistickou-pannou.

Budu rád za každou zkušenost od členů fóra. :)) Díky moc - a nestyďte se, je to tu stále anonymní, takže se můžete vypsat ze svých fantazií.

Název: Re:Realistické sex-dolls, anebo šukací panny - zkoušeli jste?
Přispěvatel: Frank66 07.03. 2022, 09:52
Líbí se mi realistická sexuální panenka a ve skutečnosti jsem použil velkou sexuální panenku (https://www.sexdolltech.com/product-category/shop-by-categories/sex-doll-body-type/big-booty-sex-dolls/) Freya předtím. Je super realistická, ještě víc sexy a krásnější než skutečná žena.

Její hebká prsa a hýždě se vrtí, když si s ní hraji. Úžasný sexuální zážitek.